Producenci
Oczyszczacze powietrza - dlaczego warto je mieć?
Oczyszczacze powietrza - dlaczego warto je mieć?

Smog bolączką współczesnego miasta; to hasło niestety jest coraz bardziej aktualne. Problem dotyczy także mniejszych miasteczek, a nawet wiosek, w których mieszkańcy do pieców wkładają foliowe reklamówki, plastikowe opakowania, a nawet lakierowane meble. Coraz więcej osób porusza się także dieslami, pamiętającymi czasy Muru Berlińskiego, wielu ludzi nie korzysta z nowoczesnych rozwiązań współfinansowanych przez władze miast. Problem uwidacznia się i daje się wyczuć głównie w słoneczne, bezwietrzne dni zimą. Biegacze i rowerzyści poruszają się w maseczkach antysmogowych, a przeciętny mieszkaniec miasta jest skazany na brak możliwości wietrzenia i zamknięte okna. Chyba że zainwestuje w oczyszczacz powietrza. Pokaźny asortyment urządzeń filtrujących powietrze znajdziesz w AKUMOCNY.PL.

czytaj całość »
Narzędzia Greenworks - moc oraz niezawodność
Narzędzia Greenworks - moc oraz niezawodność

Myśląc o idealnych narzędziach do swojego ogrodu, bierzesz pod uwagę: moc, niezawodność i stosunkowo dobrą cenę. Te wszystkie parametry znajdziesz w produktach firmy Greenworks, która słynie z podejścia ekologicznego i akumulatorowych narzędzi ogrodniczych. Od urządzeń do drewna i gałęzi, po sprzęt do pielęgnacji trawników oraz mycia ciśnieniowego tarasów i kostki brukowej. Pilarki, nożyce, kosiarki, podkaszarki, dmuchawy i odkurzacze do liści oraz myjki w charakterystycznych dla marki barwach zieleni są bardzo łatwe w obsłudze, a każde z nich jest dedykowane do pracy w małych, dużych i bardzo dużych ogrodach.

czytaj całość »
Dmuchawa od liści - wygodny sposób na przeprowadzenie porządków w ogrodzie
Dmuchawa od liści - wygodny sposób na przeprowadzenie porządków w ogrodzie

Polska, złota jesień potrafi zachwycić każdego z nas. Krajobrazy zachwycają barwami czerwieni, pomarańczu i żółci, co sprzyja relaksowi. Gdy jednak przychodzi do uporządkowania ogrodu, to już mniej romantyczny obrazek. Przestrzeń pokryta dywanem z liści, które trzeba posprzątać, zanim zgniją, nie należy do najprzyjemniejszych. Specjalne grabie i miotły, a nawet ręce idą w ruch, a po wielogodzinnym sprzątaniu problem i tak powraca. Jest na to remedium - dmuchawy do liści, które zwłaszcza w okresie jesiennym są pomocne w utrzymaniu porządku na terenach zielonych, bez zbytniego nakładu czasu i energii. Zajrzyj na AKUMOCNY.PL i sprawdź, jakie dmuchawy do liści proponujemy w ofercie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl