Producenci
Dmuchawa od liści - wygodny sposób na przeprowadzenie porządków w ogrodzie
Dmuchawa od liści - wygodny sposób na przeprowadzenie porządków w ogrodzie

Dmuchawa od liści - wygodny sposób na przeprowadzenie porządków w ogrodzie

Polska, złota jesień potrafi zachwycić każdego z nas. Krajobrazy zachwycają barwami czerwieni, pomarańczu i żółci, co sprzyja relaksowi. Gdy jednak przychodzi do uporządkowania ogrodu, to już mniej romantyczny obrazek. Przestrzeń pokryta dywanem z liści, które trzeba posprzątać, zanim zgniją, nie należy do najprzyjemniejszych. Specjalne grabie i miotły, a nawet ręce idą w ruch, a po wielogodzinnym sprzątaniu problem i tak powraca. Jest na to remedium - dmuchawy do liści, które zwłaszcza w okresie jesiennym są pomocne w utrzymaniu porządku na terenach zielonych, bez zbytniego nakładu czasu i energii. Zajrzyj na AKUMOCNY.PL i sprawdź, jakie dmuchawy do liści proponujemy w ofercie.

Przegoń jesień z Twojego ogrodu

Przewaga elektrycznych dmuchaw nad ręcznym grabieniem jest ogromna. W celu manualnego wysprzątania ogrodu jesienią potrzebujesz narzędzi takich jak: grabie, miotła, łopata i taczka. Pogoda bywa kapryśna, więc często ciężka praca na świeżym powietrzu kończy się przeziębieniem i nasilonym bólem stawów. Lepiej za pieniądze, które zostawisz w aptece, zakupić dmuchawę do liści. Urządzenia są kompaktowe, ale mają dużą moc - bez większego wysiłku zapanujesz nad niechcianymi naturalnymi odpadami liści na trawnik, czy na alejki ogrodowe. Ich siła polega na wytwarzaniu pędu, który wzbija w powietrze zanieczyszczenia i pozwala je przenosić na jedno miejsce. Warunek jest jeden: liście muszą być suche. Wtedy z pewnością zapanujesz nad chaosem w ogrodzie i dosłownie zdmuchniesz z niego piękne, choć kłopotliwe, dary jesieni.

Dmuchawa do liści - którą wybrać?

Dmuchawy do liści różnią się między sobą napędem, funkcjonalnością, przeznaczeniem 
i ceną. Przed dokonaniem zakupu, zastanów się więc nad czynnikami takimi jak:

  • czy w ogrodzie masz źródło prądu;
  • jaką wielkość ma ogród;
  • do jakich prac będziesz używał dmuchawy;
  • jaką kwotę chcesz przeznaczyć na urządzenie.

Oferta AKUMOCNY.PL

W naszym sklepie klienci najczęściej decydują się na dmuchawy akumulatorowe, mimo że są one nieco cięższe niż elektryczne, ale bardziej praktyczne i lżejsze niż spalinowe. Po pierwsze, są mobilne i możesz pracować w dowolnej części ogrodu. Po drugie, mają wydajne baterie litowo-jonowe, czas ładowania może być różny w zależności od posiadanego akumulatora. Po trzecie, mają optymalny stosunek ceny do jakości. 

Niektóre modele nie tylko zdmuchują liście, potrafią je również odkurzać i rozdrabniać. To rozwiązanie pozwala uniknąć dodatkowej pracy przy ręcznym zbieraniu liści, dedykowany do tych urządzeń pojemnik można łatwo opróżnić, a dzięki skompresowaniu liści, wysypać je bezpośrednio na kompostownik. Nieco zmurszałe liście pełnią rolę naturalnego nawozu, który możesz wykorzystać, przygotowując ziemię pod uprawę. Z dmuchawą do liści Twój ogród nie zamieni się w naturalny kolorowy dywan, a Ty szybko i wygodnie zapanujesz nad trawnikiem i alejkami działkowymi, a nawet nad podjazdem czy przydomowym tarasem. Zdmuchnij jesienne zmartwienia z AKUMOCNY.PL.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl