Producenci
Oczyszczacze powietrza - dlaczego warto je mieć?
Oczyszczacze powietrza - dlaczego warto je mieć?

Smog bolączką współczesnego miasta; to hasło niestety jest coraz bardziej aktualne. Problem dotyczy także mniejszych miasteczek, a nawet wiosek, w których mieszkańcy do pieców wkładają foliowe reklamówki, plastikowe opakowania, a nawet lakierowane meble. Coraz więcej osób porusza się także dieslami, pamiętającymi czasy Muru Berlińskiego, wielu ludzi nie korzysta z nowoczesnych rozwiązań współfinansowanych przez władze miast. Problem uwidacznia się i daje się wyczuć głównie w słoneczne, bezwietrzne dni zimą. Biegacze i rowerzyści poruszają się w maseczkach antysmogowych, a przeciętny mieszkaniec miasta jest skazany na brak możliwości wietrzenia i zamknięte okna. Chyba że zainwestuje w oczyszczacz powietrza. Pokaźny asortyment urządzeń filtrujących powietrze znajdziesz w AKUMOCNY.PL.

Odetchnij pełną piersią z oczyszczaczem powietrza

Czeska marka ETA na dobre rozgościła się na krajowym rynku producentów sprzętu elektronicznego. To marka, która bardzo mocno stawia na zdrowie i świadomość ekologiczną konsumentów - oferując prozdrowotną gamę produktów. Jednym z nich jest oczyszczacz powietrza. Będzie przydatny w każdym domu, nie tylko w tych, które zamieszkują alergicy, malutkie dzieci i czworonożni pupile. Z roku na rok zanieczyszczeń przybywa w związku z postępującym rozwojem przemysłu, globalnym ociepleniem i wykrywaniem nowych chorób wirusowych, atakujących górne drogi oddechowe. Płuca razem z tlenem po organizmie roznoszą także trujące związki, co na dłuższą metę prowadzić będzie do bardzo poważnych schorzeń układu oddechowego, a w konsekwencji częstych wizyt u lekarza. Wychodząc naprzeciw problemowi, ETA wyprodukowała oczyszczacze powietrza - podstawowe i multizadaniowe. Co ważne oczyszczacze tej marki mają bardzo wydajne filtry HEPA H13 oraz konkurencyjną cenę.

Jak działają oczyszczacze powietrza? 

Urządzenia te są z reguły niewielkich rozmiarów, przystosowane do wnętrz różnej wielkości - różnią się ceną i funkcjonalnością, ale znakomicie pełnią rolę zapewniania człowiekowi obiegu czystego powietrza. 

W jaki sposób?

  • filtrują powietrze ze skutecznością do 99,97% zatrzymywania brudu,
  • eliminują pyły PM 2,5 i PM 10,
  • wyświetlają poziom zanieczyszczeń i smogu,
  • pochłaniają roztocza i sierść zwierząt,
  • usuwają pyłki, zapachy, bakterie i wirusy,
  • sterylizują i dezynfekują powietrze,
  • jonizują otoczenie.

Wszystkie urządzenia posiadają wydajny  filtr HEPA, a także inne filtry: nylonowy, węglowy, z włókna szklanego oraz lampę UV i jonizatory. Połączenie tych wszystkich rozwiązań sprawia, że urządzenia mają prawie 100% skuteczność w oczyszczaniu powietrza, ochronie przed chorobami i produkcji aktywnego tlenu.

Oczyszczacze emitują minimalny poziom decybeli, przyjemny szum pomaga w zasypianiu dzieciom, a w trybie nocnym możesz uruchomić lampę LED. Mają inteligentne rozwiązania i są praktycznie bezobsługowe; gdy je zaprogramujesz, będą automatycznie mieszały i wymieniały powietrze w Twoim domu, nawet pod Twoją nieobecność lub gdy śpisz. Każdy zakupiony w naszym sklepie AKUMOCNY.PL oczyszczacz powietrza ETA to gwarancja niezawodności i lepszej ceny niż konkurencyjne urządzenia tej samej klasy i skuteczności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl