Producenci
Urządzenia akumulatorowe przydatne w każdym ogrodzie
Urządzenia akumulatorowe przydatne w każdym ogrodzie

Wczesna wiosna i późna jesień to okresy, gdy przyroda budzi się, a następnie przechodzi w czas wegetacji. Gdy chcemy napawać się pięknem zieleni, zwłaszcza tej otaczającej dom, musimy o nią dbać w każdym sezonie. Kosić, przycinać, podlewać, kompostować, nawozić, grabić, wtedy natura odwdzięczy się soczystą zielenią, bujną roślinnością, bogactwem nowych pąków i kwiatów oraz obfitymi plonami - owocami, warzywami i ziołami. Zmieniający się klimat powoduje, że w pielęgnację ogrodów czy rodzinnych ogródków działkowych musimy wkładać więcej energii i prace wykonywać bardziej intensywnie. Nieodzowne tu będą urządzenia akumulatorowe. Większość przydatnych urządzeń znajdziesz w sklepie AKUMOCNY.PL.

Cięcie, mycie, koszenie i podkaszanie z turbodoładowaniem

Drzewa, krzewy, żywopłoty wymagają przycinania przez cały rok. Doskonale wiemy, ile w tę pracę należy włożyć wysiłku, dlatego w asortymencie mamy cały wachlarz pilarek oraz nożyc akumulatorowych, pozbawionych przewodów, a tym samym niehałasujących i niewydzielających spalin. Tego typu narzędzia mechaniczne są specjalnie zaprojektowane, aby umożliwiały przycinanie w nietypowych pozycjach. Ergonomicznie wyprofilowane rączki pozwalają uniknąć przykurczy i bólu. Mają pojemne baterie litowo-jonowe oraz systemy zabezpieczające przed przypadkowym uruchomieniem. Za to ty możesz uruchomić wyobraźnię, by nadać krzewom i drzewom ozdobny kształt z naszym urządzeniem!

Podesty, betonowe tarasy i chodniki między rabatkami bardzo szybko ulegają rozmaitym zanieczyszczeniom, zwłaszcza gdy pozbawione są zadaszenia, a tym samym narażone są na działanie warunków atmosferycznych. Każdy, kto manualnie próbował doszorować kostkę brukową po sezonie, wie, jakie to jest czasochłonne i jak trudno jest osiągnąć optymalny efekt. Z pomocą przychodzi moc ciśnienia i akumulatora. Automatyczne myjki akumulatorowe podłączone do pompy z wodą wytwarzają wysokie ciśnienie w wężu i przez to bardzo skutecznie domywają każdy brud. Akumulatory i ładowarki do urządzeń akumulatorowych zawsze należy mieć w zapasie. Znajdziesz je w naszym sklepie. Kompatybilne są z elektronarzędziami ogrodniczymi o danym napięciu.

Bez kosiarek i podkaszarek trudno wyobrazić sobie wypielęgnowany trawnik. Wyższość modeli akumulatorowych nad spalinowymi z roku na rok ma odzwierciedlenie w koszykach zakupowych. Do niewielkich trawników i tych większych - wybierz urządzenia bez kabla, smrodu i hałasu. I koniecznie zachęć sąsiada do zakupu. Nawet kosząc trawę, będziecie mogli bez przeszkód posłuchać radia. Już teraz przygotuj się na jesień i zaopatrz się w dmuchawę do liści, zwłaszcza jeśli masz mocno zadrzewioną działkę. Praca grabiami przypomina walkę z wiatrakami; chwilkę po oczyszczeniu trawnika, pojawiają się świeże dywany liści. Rozwiązaniem są akumulatorowe dmuchawy i odkurzacze - idealne do tego zadania. Pracują wydajnie i cicho, co również jest dużym plusem.

Gwarantowana jakość w pielęgnacji Twojego ogrodu

Asortyment naszego sklepu i moc urządzeń dedykowanych do pielęgnacji zieleni pozwolą na pielęgnację Twojego ogrodu od A do Z. Znajdziesz w nim wszystko - od akumulatorów po zwinne i poręczne bezprzewodowe narzędzia koszące i przycinające. Z nami Twój ogród będzie w dobrych rękach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl