W pracach ogrodowych stosujemy obecnie coraz częściej zaawansowane narzędzia elektryczne. Wielu z nich nie trzeba podłączać do sieci elektrycznej, wykorzystują bowiem do swojej pracy nowoczesne akumulatorowy litowo-jonowe. Przy ich intensywnym użytkowaniu może jednak dojść do ich rozładowania, dlatego, aby uniknąć konieczności wykonywania wielu prac ogrodowych ręcznie, tak bardzo ważne jest uzupełnienie wyposażenia ogrodowego o akumulatory i ładowarki. Dzięki temu zawsze będziemy przygotowani do tego, by przywrócić naszemu ogrodowi blask.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Akumulatory i ładowarki – wielogodzinna i wydajna praca narzędzi ogrodowych

Odpowiednio dopasowane akumulatory zapewniają wielogodzinową i sprawną pracę maszyn oraz urządzeń, które zasilają. Wystarczy tylko je regularnie ładować z wykorzystaniem specjalistycznych ładowarek. W zależności od naszych potrzeb możemy zaopatrzyć się w duże i jednocześnie wydajne ładowarki, które bardzo szybko ładują baterie do sprzętu ogrodowego, a także w ładowarki kompaktowe, które są proste w transporcie, choć czas ładowania w ich przypadku może być nieco dłuższy. Te drugie doskonale sprawdzają się w przypadku wykonywania prac ogrodowych w kilku miejscach, np. jeśli ich użytkownik prowadzi działalność gospodarczą polegającą na pielęgnacji terenów zielonych.

Jednak nawet najlepsze akumulatory po ich wielokrotnym ładowaniu mogą znacząco zmniejszyć swoją wydajność. Wówczas konieczny staje się zakup nowych baterii. Dzięki temu sprzęt elektryczny, do którego je zamontujemy, dostaje drugie życie. 

Najbardziej wydajne akumulatory i ładowarki – tylko w AKUMOCNY.PL

AKUMOCNY.PL to sklep, w którym znajdziesz najbardziej wydajne akumulatory i ładowarki renomowanych marek z gwarancją zapewniającą ich sprawność przez wiele lat. Jeśli chodzi o akumulatory, różnią się one przede wszystkim pojemnością, która jest wyrażona w amperogodzinach (Ah). Im wyższa pojemność takiego akumulatora, tym dłużej narzędzie, w którym je zamontowano, jest w stanie pracować bez dodatkowego ładowania. W przypadku ładowarek można wyróżnić z kolei te najprostsze, z diodą sygnalizującą ich naładowanie, a także te nieco bardziej zaawansowane, posiadające tryb szybkiego ładowania. Wszystkie natomiast mają funkcję przerywania ładowania po całkowitym naładowaniu. Na AKUMOCNY.PL znajdziemy tylko te ładowarki i akumulatory, które będą dopasowane do sprzętów. Z ich pomocą przywrócimy do życia niemal każdy akumulatorowy sprzęt ogrodowy, niezależnie od tego, gdzie i kiedy go kupiliśmy. Dzięki asyście naszego personelu dobierzesz akumulatory i ładowarki dopasowane do konkretnego narzędzia do ogrodu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl