Producenci

Lokalizatory

Nieustanny rozwój technologiczny sprawia, że możemy czuć się pewniej i bezpieczniej. Najlepszym tego przykładem jest możliwość szybkiego zlokalizowania położenia np. naszego samochodu, motocykla, roweru, ale też telefonu komórkowego, czy kluczy. Prezentowany lokalizator okazuje się również niezwykle przydatny w kontekście szybkiej lokalizacji dzieci oraz osób starszych. Dostępne na stronie AKUMOCNY.PL lokalizatory to niewielkie urządzenia, które umożliwiają odnalezienie wyposażonych w nie przedmiotów. Informację położeniu zguby zobaczysz na ekranie swojego telefonu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Lokalizatory notiOne - wygodne w użytkowaniu i kompaktowe

Oferowane przez nas lokalizatory pozwalają korzystającym z nich osobom cieszyć się pełnym komfortem psychicznym. Aby tak było, wystarczy dokonać zakupu lokalizatora, a następnie bardzo szybko i łatwo dokonać uruchomienia aplikacji. Lokalizatory notiOne są bardzo lekkie i poręczne. Ważą jedynie 6 gramów, dzięki czemu nie jest żadną trudnością przymocowanie ich np. do telefonu komórkowego, ale też obroży zwierząt, psów i kotów. NotiOne potrafi zlokalizować przedmioty znajdujące się nie tylko w pobliżu telefonu, ale także z dużej odległości, na przykład na drugim końcu Polski. Informację o lokalizacji notiOne poda na Twój telefon.

Aby w pełni korzystać z możliwości lokalizatora, należy pobrać dedykowaną, darmową aplikację. NotiOne jest też odporny na warunki atmosferyczne, a wymienna bateria pozwala na łatwe użytkowanie lokalizatora oraz szybkie przywrócenie go do pełnej sprawności. Lokalizator występuje w różnych wersjach kolorystycznych. Jest kompatybilny z systemami: iOS oraz Android 4.3 i wyższymi.

Dzięki notiOne łatwo znajdziesz to, czego szukasz

Składające się na ofertę naszego sklepu lokalizatory wyróżnia w głównej mierze bardzo duży stopień odporności na uszkodzenia (powodowane m.in. występowaniem poszczególnych zjawisk atmosferycznych), wyposażenie ich w pojemne akumulatory oraz niewielki rozmiar. Ponadto lokalizatory notiOne, którymi dysponujemy, ułatwiają telefonom komórkowym odbieranie generowanego przez nie sygnału zarówno z małych, jak i dużych odległości. Doskonale więc sprawdzają się na co dzień, jak i np. podczas wyprawy w dalszą podróż. Korzystanie z opisywanych urządzeń pozwala czuć się ich użytkownikom bezpieczniej ze względu na fakt, że cenne przedmioty da się szybko zlokalizować. Jeżeli więc szukasz dyskretnych, prostych w obsłudze i atrakcyjnych cenowo lokalizatorów, polecamy usługi naszego sklepu, z których skorzystanie stanowi najlepszy sposób na nabycie takich właśnie urządzeń, wykorzystujących zaawansowaną technologię w celu dokładnego określania lokalizacji poszczególnych obiektów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl