Producenci

Profesjonalne narzędzia do ogrodu pozwalają na utrzymanie go w należytym porządku. Dzięki nim nie tylko zadbamy o roślinność, ale także sprawimy, że będzie w nim czysto. Tylko dzięki wyposażeniu się w odpowiedni sprzęt do prac ogrodowych od renomowanych producentów, możemy mieć pewność, że wiele prac ogrodowych zostanie wykonanych szybko i wygodnie, a domownicy i goście będą się zachwycać naszym zielonym zakątkiem niezależnie od pory roku. Poniesione w związku z kupnem narzędzi wydatki zaprocentują w przyszłości.

Pilarka Greenworks GD60CS40 40 cm Pilarka Greenworks GD60CS40 40 cm
Producent: Greenworks
Cena: 1 059,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pilarka Greenworks G40CS30 30 cm Pilarka Greenworks G40CS30 30 cm
Producent: Greenworks
Cena: 459,00 zł
szt.
zobacz więcej

Najważniejsze narzędzia niezbędne przy pracach ogrodowych

Decydując się na zakup narzędzi do ogrodu, warto zastanowić się, które z nich pomogą w naszym przypadku. Powinniśmy pamiętać o naszych potrzebach związanych ze znajdującą się w ogrodzie roślinnością oraz infrastrukturą. Wśród takich narzędzi znajdują się z pewnością kosiarki akumulatorowe, dzięki którym skosimy trawnik w każdym miejscu, bez konieczności rozwijania kabla oraz nożyce akumulatorowe zapewniające wygodne ścinanie żywopłotu. Jeśli chcemy natomiast usunąć szybko z trawników i ścieżek liście, pomoże nam w tym zakup dmuchawy do liści. Wśród sprzętów, które powinny się znaleźć w wyposażeniu profesjonalnego ogrodnika, są także pilarki akumulatorowe. Ich atutem jest to, że bez konieczności używania paliwa i bez zbędnego hałasu zetną one drewno na opał lub przytną gałęzie drzew i krzewów. W utrzymaniu czystości ścieżek z kostki brukowej, elewacji budynków, ogrodzenia oraz szeroko pojętej infrastruktury ogrodowej, pomogą z kolei akumulatorowe myjki ciśnieniowe. Dzięki ciśnieniu sięgającemu do 180 barów usuną one szybko i wygodnie nawet największe zabrudzenia.

Wysokiej jakości narzędzia do ogrodu w sklepie AKUMOCNY.PL

Dostępne w sklepie AKUMOCNY.PL narzędzia do ogrodu to sprzęt najwyższej jakości, co jest potwierdzone jego licznymi certyfikatami. Są to zatem narzędzia, które przeszły zaawansowane testy. Wykazały, że korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne, jeśli trzymamy się instrukcji. Ponadto zaimplementowane w nich rozwiązania zapewniają komfort wykonywania prac ogrodowych. Dodatkowo dzięki doskonałej odporności takich narzędzi na działanie warunków atmosferycznych, są one w stanie pracować przez wiele lat bez zarzutów, gdy zadbamy o ich właściwą konserwację. Skorzystaj z naszej oferty już dziś. Niezależnie od tego, jak duży masz ogród i jakich wymaga on prac, dzięki zasilanym akumulatorami narzędziom ogrodowym dostępnym w ofercie przywrócisz jego blask szybko i bez zbędnego wysiłku!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl