Nowoczesne nożyce akumulatorowe pozwalają na swobodne wykonywanie pracy bez użycia kabli zasilających. Narzędzia te nie należą do najtańszych, jednak w tym przypadku cena adekwatna jest do wysokiej jakości i komfortu użytkowania. Ten rodzaj sprzętów jest kompaktowy i znacznie lżejszy od klasycznych modeli spalinowych. W zależności od potrzeb możliwe jest dokonanie zakupu nożyc akumulatorowych do żywopłotu, krzewów czy trawy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Narzędzia do zadań specjalnych, czyli nożyce akumulatorowe

Podstawowym narzędziem wykorzystywanym w ogrodach są popularne kosiarki pozwalające na przycięcie trawnika na odpowiednią wysokość. Problem pojawia się, gdy konieczne jest przycięcie trawy w trudno dostępnych miejscach tj. rabatki, okolice obrzeży i krawężników. W takich przypadkach kosiarka nie spełni swojej funkcji. W związku z tym idealnym rozwiązaniem będzie zakup nożyc akumulatorowych do trawy. Narzędzia te mają wymiary, które ułatwiają dostanie się w nawet w ciężko dostępne miejsca. Niewielka waga nożyc akumulatorowych w znacznym stopniu ułatwia wykonywanie długotrwałych prac w trudnych pozycjach np. z uniesionymi nad głową rękami. 

Nożyce akumulatorowe na wysięgniku – wydajne i kompaktowe narzędzia do każdego ogrodu

Nożyce akumulatorowe to niezbędne narzędzie w pielęgnacji żywopłotu czy krzewów będących wizytówką każdego ogrodu. Jednak z czasem, gdy nasz ogród się rozrasta pojawia się konieczność pracy na większych wysokościach. Kompaktowa wielkość nożyc akumulatorowych na wysięgniku umożliwia przycięcie gałęzi w specyficznych, trudno dostępnych miejscach. Długie ramię wysięgnika nożyc akumulatorowych sięgające nawet do 3 metrów znakomicie poradzi sobie z takimi pracami, gdyż wystarczy jedynie uruchomić nożyce i skierować je w odpowiednią stronę bez korzystania z drabiny czy podestu.

Nożyce akumulatorowe występują w różnych rozmiarach. Dostępne są modele z krótszym i dłuższym ostrzem. Możliwość wymiany ostrzy pozwala na wieloletnie używanie tego sprzętu. Decydując się na zakup nożyc bezprzewodowych, warto zapoznać się ze specyfikacją danego modelu. W pracy takich narzędzi ważną funkcję odgrywa akumulator. Najlepszym wyborem są akumulatory litowo-jonowe z niskim stopniem samorozładowania. Istotna jest także pojemność akumulatora i czas potrzebny do jego pełnego naładowania.

Niezawodne nożyce akumulatorowe do żywopłotu

Spełniając oczekiwania klientów, producenci stworzyli narzędzie o szerokim zakresie zastosowań i dużej wytrzymałości. Takim przykładem są nożyce akumulatorowe do przycinania żywopłotu i krzewów. Zastosowane w nich rozwiązania takie jak wzmocnione, laserowo cięte ostrza oraz wytrzymałe uchwyty pozwalają na pracę z każdym, najtwardszym nawet gatunkiem drewna.

Na szczególną uwagę zasługują nożyce akumulatorowe do żywopłotu ułatwiające pielęgnację bylin, krzewinek oraz iglaków. Ten model urządzenia pozwala w prosty i szybki sposób uformować żywopłot. Wytrzymałe ostrza umożliwiają wycinanie suchych gałęzi z krzewów. Zasilanie akumulatorowe sprawia, że nożyce do żywopłotu mogą być wykorzystywane na działkach, które nie mają stałego źródła prądu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl