Opcje przeglądania
Producent
Producenci

Powietrze, którym oddychamy, jest z roku na rok coraz bardziej zanieczyszczone. Jak możemy sobie z tym problemem poradzić w pomieszczeniach? Wystarczy, że zaopatrzymy się w oczyszczacze powietrza. To elektryczne urządzenia, dzięki którym możliwe jest dokładne przefiltrowanie powietrza, którym oddychamy w pomieszczeniach. Usuwając z ich udziałem z powietrza kurz, alergeny i wielu innych związków, możemy ochronić siebie i bliskich przed infekcjami i chorobami płuc. Oprócz tego, gdy umieścimy taki oczyszczacz powietrza w sypialni, zapewni on nam spokojny i zdrowy sen. Wysoki poziom filtracji nowoczesnych urządzeń tego typu pozwala na usunięcie nawet 99,97% zanieczyszczeń! To dlatego ten sprzęt znajdziemy w coraz większej ilości gospodarstw domowych w Polsce.

Oczyszczacze powietrza – urządzenia wygodne w użyciu o kompaktowych rozmiarach

Oczyszczacze powietrza to sprzęt elektryczny, który zapewni Ci komfort niezależnie od pomieszczenia, w którym zostanie umieszczony. W asortymencie sklepu znajdziesz urządzenia renomowanych producentów posiadające różne parametry. Poszczególne modele oczyszczaczy różnią się między sobą m.in. zasięgiem działania określonym w metrach kwadratowych, rodzajem stosowanych filtrów czy też dostępnością funkcji dodatkowych, takich jak timer, tryb pracy (w tym tryb nocny), czujnik smogu wykrywający stopień zanieczyszczenia powietrza oraz możliwość jonizacji powietrza. Pozwala to na dostosowanie ich do potrzeb każdej osoby. Atutem oczyszczaczy powietrza jest także to, że nie zajmują one dużo miejsca i z powodzeniem można je umieścić na szafce lub półce. Co więcej, dzięki nowoczesnemu wyglądowi mogą one stanowić ciekawy element wystroju salonu, sypialni lub innego pomieszczenia. Zastosowane w nich oświetlenie może nawet zastąpić lampkę nocną!

Najlepsze oczyszczacze powietrza – tylko na AKUMOCNY.PL!

Składające się na ofertę naszego sklepu oczyszczacze powietrza wyróżniają się nie tylko tym, że są zaawansowane technologiczne i mieszczą się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Cechują się one także dużą wytrzymałością na uszkodzenia nawet przy ich intensywnym użytkowaniu, na co wskazuje udzielana na nie aż 3-letnia gwarancja. Wystarczy tylko pamiętać o tym, by regularnie wymieniać znajdujące się w nich filtry powietrza, o czym, gdy nadejdzie taki moment, urządzenie nas w odpowiedni sposób poinformuje. Jeśli więc szukasz nowoczesnych oczyszczaczy powietrza, które nie zawiodą Cię przez wiele lat, polecamy urządzenia dostępne na AKUMOCNY.PL.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl