Producenci

Odkurzacze pionowe

W dzisiejszych czasach od urządzeń wykorzystywanych do wykonywania wszelkiego rodzaju czynności w gospodarstwach domowych wymagamy przede wszystkim uniwersalności, a także łatwego użytkowania i niezawodności. Tej nie można natomiast odmówić dostępnym w naszym sklepie odkurzaczom pionowym, znajdującym dla siebie zastosowanie przede wszystkim podczas konserwacji i pielęgnacji podłóg. Doskonale bowiem radzą sobie nie tylko z usuwaniem z ich powierzchni kurzu, ale też świetnie zmywają je, a następnie osuszają. Jeśli dodamy do tego fakt, iż odkurzacze pionowe zapewniają bardzo wysoki poziom komfortu podczas korzystania z nich, znajdziemy przyczynę nieustannego wzrostu zainteresowania nimi wśród użytkowników AKUMOCNY.PL.

Idealny do czyszczenia twardych podłóg odkurzacz pionowy

Odkurzacze pionowe, które mamy przyjemność zaprezentować, nie wymagają stałego zasilania prądem, ponieważ wyposażone zostały w pojemne akumulatory. Ich ładowanie nie trwa długo, a przeprowadzenie tego procesu w pełni pozwala sprawnie posprzątać mieszkanie. Poza tym mopy automatyczne posiadają wysokiej jakości filtry wodne oraz wymienne szczotki, które są na tyle delikatne, że nawet wielokrotne traktowanie nimi trwałych powierzchni nie skutkuje uszkodzeniem ich. Oznacza to, że odkurzacze pionowe, którymi dysponujemy, znakomicie radzą sobie z czyszczeniem m.in. paneli, terakoty oraz linoleum, nie stanowiąc dla nich najmniejszego zagrożenia.

Odkurzacze pionowe z funkcją mycia i osuszania podłóg

Coraz większe zainteresowanie klientów naszego sklepu odkurzaczami pionowymi stanowi również rezultat tego, że obsługiwanie ich jest banalnie proste i wygodne. Brak przewodu zasilającego podłączonego do kontaktu w trakcie odkurzania sprawia, iż docieranie do nawet szczególnie trudno dostępnych miejsc w danym pomieszczeniu nie stanowi żadnego problemu. Duża w tym zasługa także szczotki obrotowej. Bez wątpienia zaletą korzystania z wybranych modeli odkurzaczy pionowych jest również wyposażenie ich w filtr wodny, który zapobiega rozprzestrzenianiu się pyłu, a także innych zanieczyszczeń, co docenią zwłaszcza osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie. Wszyscy już natomiast na pewno będą usatysfakcjonowani z braku konieczności posiłkowania się mopem do mycia podłóg, ponieważ nasze odkurzacze pionowe z powodzeniem są w stanie je zastąpić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl