Producenci

LEGENDARNA CZESKA ETA W AKUMOCNY.PL

Marka ETA to taki polski „Predom”, tyle że popularny wśród sąsiadów zza południowej granicy. W PRL nie było osoby, która by nie miała w domu małego AGD z logo producenta. Tak samo jest z Czechami. Odkurzacze i żelazka ETA były w powszechnym użyciu, stały się normą jak gulasz z knedlikami na obiad. W miarę upływu czasu asortyment producenta się wzbogacał, a rozwiązania technologiczne były coraz nowocześniejsze – dostosowane do trendów rynkowych. Na eksport, w tym również do Polski, trafiały urządzenia elektroniczne – związane z domem, kuchnią, łazienką oraz środowiskiem. 

MARKA ETA, CZYLI OD AGD PO PIĘKNO I ZDROWIE

W 1943 roku w miasteczku Hlinsko John Prošvic założył spółkę elektrotechniczną i rozpoczął działalność rynkową od produkcji żelazek elektronicznych. W kolejnych latach, aż do 1955 roku, pod wpływem upaństwowienia rynku firma pod nazwą Electro-ESA była częścią koncernu Elektro-Praga, a w latach 60. została zarejestrowana jako ETA – z zastrzeżonym znakiem towarowym i nowatorską ofertą urządzeń elektronicznych do kuchni. Spółka kontynuowała linię sprzedażową aż do 2001 roku, w którym weszła w relacje inwestorskie, wykupując firmę Plastkov – producenta tworzyw sztucznych. A w 2007 roku trafiła do portfela inwestycyjnego Benson Oak Capital, stając się największym w Czechach wytwórcą sprzętu AGD. Po przeszło 60 latach ETA odświeżyła dobrze znane logo, a z okazji 70 rocznicy istnienia na rynku wraca do korzeni – wprowadzając do obrotu limitowaną edycję jednego z pierwszych urządzeń w portfolio marki, czyli odkurzacza. Obecnie marka ETA zaczyna być utożsamiana także ze strefą piękna i zdrowia oraz podejściem proekologicznym.

ETA – W TWOJEJ KUCHNI I ŁAZIENCE

Otwierając katalog produktów, każda pani domu znajdzie coś dla siebie, a mężczyzn może zainteresować asortyment przydatnych w domu urządzeń elektronicznych. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą wybierać spośród 240 urządzeń. Do domu przyda się niezawodny sprzęt AGD – odkurzacze wszelkich odmian, różnego rodzaju żelazka, wentylatory, konwektory, ogrzewacze, myjki, oczyszczacze powietrza i nawilżacze powietrza. Paniom mogą pomóc w kuchni: roboty, kuchenki, grille, patelnie elektryczne, suszarki, miksery, mikrofalówki, kostkarki, chłodziarki, rozdrabniacze, wyciskacze, krajalnice i ekspresy do kawy. Do upiększania posłużą: suszarki, lokówki, prostownice, trymery, masażery, depilatory, a nawet ostatni krzyk mody – szczoteczki soniczne. 

ETA – ZNAKI ROZPOZNAWCZE

Sprzęt ETA można dziś znaleźć w sklepach AGD, RTV działających online i stacjonarnych.

75 lat doświadczeń rynkowych pozwoliło firmie na szereg cech charakterystycznych:

  • design;
  • jakość;
  • inteligentne rozwiązania;
  • tradycja;
  • przedłużona gwarancja;
  • serwis.

 

Sprawdź markę ETA we własnym domu. Znajdziesz ją w AKUMOCNY.PL.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl