Producenci

AKUMOCNY.PL PREZENTUJE ROBOTY OD ECOVACS

Grupa Ecovacs powstała w Chinach w 1998 roku i początkowo zasłynęła jako producent elektroniki i oryginalnych akcesoriów do odkurzaczy – założył ją prezes Qian Dongqi, a już kilka lat później, czyli w 2006 roku spółka weszła w sektor robotyki i pod nazwą Ecovacs Robotics zdominowała 65% rynku, zalewając świat zrobotyzowanymi urządzeniami domowymi ku uciesze miliardów kobiet. Firma stale projektuje, udoskonala i bada nowoczesne rozwiązania w swoich coraz inteligentniejszych urządzeniach, czego wyrazem jest ogromny wachlarz robotów wielofunkcyjnych w naszym sklepie internetowym.

ŻYJ SPRYTNIEJ Z ECOVACS

Misją firmy jest idea Żyj sprytniej, dlatego jej produkty podlegają ciągłym procesom i wykorzystują technologię przyszłości. Rozwijają się w rytm zmieniających się trendów, automatyzacji, udoskonalania przedmiotów. Roboty ewoluują, stają się inteligentnymi partnerami człowieka pomagającymi mu w codziennych czynnościach, przez co życie staje się bardziej komfortowe. Sprzątają i myją podłogi, myją powierzchnie szklane wraz z oknami, oczyszczają atmosferę oraz zapewniają rozrywkę i bezpieczeństwo. Z pewnością utrzymanie domu w idealnym stanie przestało być wyzwaniem.

ECOVACS W LICZBACH

  • to marka nr 1 w Azji;
  • posiada 600 sklepów w 30 krajach na 6 kontynentach;
  • sieć dystrybucji rozwinięta jest w USA, Kanadzie, Niemczech, Szwajcarii, Francji, Japonii, Malezji, Australii;
  • zatrudnia ponad 5000 osób na całym świecie;
  • 65% światowego rynku robotyki, automatyzacji i mechatroniki należy do niej.

SIŁA ROBOTÓW ECOVACS

Rodzina robotów Ecovacs to Deebot, Winbot, Atmobot i Famibot. Urządzenia o imieniu Deebot to specjaliści od powierzchni płaskich – automatyczne odkurzacze sprzątające oraz mopujące od podstawowego modelu po najbardziej zaawansowany w ofercie – mają wspólną cechę: na podłodze nie zostanie nawet najmniejsze zabrudzenie ani włos. Winboty – od podstawowych po te naładowane czujnikami – myją okna oraz powierzchnie szklane bez smug i zarysowań. Atmoboty „robią dobrą atmosferę” w sposób dosłowny i przenośny. Są jakby mobilnymi płucami domu, automatycznie przemieszczając się, oczyszczają i nawilżają powietrze w każdym pomieszczeniu. Famiboty to już wyższa inteligencja, to Twoi prawdziwi asystenci. Oprócz funkcji rozrywkowych potrafią zdalnie sterować domem: filtrować powietrze, wyłączać oświetlenie, a w razie włamania zawiadomić odpowiednie służby. To technologie jutra, które możesz mieć już dziś.

AKUMOCNY.PL ZROBOTYZUJE TWÓJ ŚWIAT

Sprawdź, który z robotów dostępnych w naszym sklepie najlepiej sprawdzi się w roli Twojej domowej gospodyni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl