Producenci

AKUMOCNY.PL Z ZIELONĄ ENERGIĄ OD GREENWORKS

Greenworks Tools produkuje narzędzia, elektronarzędzia i urządzenia akumulatorowe do domu, ogrodu i warsztatu. To uznana firma, rozpoznawalna na rynkach: amerykańskim, azjatyckim i europejskim, która tak wielką popularność, także w Polsce, zawdzięcza autorskiej technologii akumulatorowej. Patent Greenworks polega na jednoczesnym wykorzystaniu wysokiego napięcia i bardzo dużej pojemności baterii litowo-jonowych, co sprawia, że produkty są bezprzewodowe, efektywne i przyjazne dla środowiska.

NARZĘDZIA GREENWORKS – ROZWIĄZANIA DLA FACHOWCÓW

Narzędzia Greenworks powinny znaleźć się w roboczej skrzynce każdego pana domu, majsterkowicza, złotej rączki i osoby dbającej o zieloną przestrzeń wokół domu. Bogactwo oferty zaspokoi wszystkie potrzeby – trawniki będą wypielęgnowane, drzewa i krzewy równo przycięte, a chodniki i tarasy perfekcyjnie wyczyszczone. Przyrządy są pozbawione kabla zasilającego, co znacznie ułatwia pracę, nie generuje hałasu, eliminuje ryzyko zaplątania przewodu. Użytkowanie narzędzi nie będzie obciążeniem dla portfela – zakup zwróci się ze względu na bardzo dużą wydajność baterii, a brak wydzielanych spalin to czyste środowisko, zgodnie z misją firmy z zielonym znaczkiem.

GREENWORKS – PATENT NA TRWAŁOŚĆ

Elektronarzędzia produkowane są w rozsianych po całym świecie fabrykach Greenworks Tools. Własna linia produkcyjna i wykorzystanie silników rodzimego brandu dają gwarancję trwałości i niezależności rynkowej od innych producentów komponentów do urządzeń, a tym samym zminimalizowanej awaryjności. Urządzenia od A do Z są sygnowane firmowym znakiem jakości. Producent zatrudnia sztab inżynierów, odpowiedzialnych za kompleksowy proces wytwarzania narzędzi oraz tworzenia kolejnych patentów na produkty. Firma może śmiało konkurować z dużymi graczami na rynku urządzeń zasilanych energią, a Ty możesz pracować dużo szybciej i wydajniej.

Z NARZĘDZIAMI GREENWORKS – MASZ SWÓJ PARK MASZYNOWY

Greenworks Tools to autonomiczna i samowystarczalna marka. Marzy Ci się własny park maszynowy? Elektronarzędzia pracujące pod tym samym napięciem mogą wykorzystywać energię z tego samego akumulatora, więc nie musisz kupować osobno akumulatorów dedykowanych do każdego urządzenia. Są one również ekonomiczne. Ładowanie trwa bardzo szybko – urządzenia o pojemności baterii 2 Ah potrzebują zaledwie 30 minut do pełnego cyklu naładowania, a pełną moc wykorzystują przez 90% czasu. Pracy maszyn nie zakłócają warunki atmosferyczne. 

JAKOŚĆ GREENWORKS W DOBREJ CENIE W AKUMOCNY.PL

W AKUMOCNY.PL dostaniesz firmowe narzędzia Greenworks w świetnych cenach. Potrzebujesz porady, które z narzędzi będzie najkorzystniejsze do pracy, którą masz do wykonania?  Dajemy słowo, że każde z nich spełni oczekiwania. Zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc i gwarancję producenta. Wybierając amerykańską markę, dostajesz w zamian technologiczną rewolucję, nowoczesne rozwiązania, niezawodność i trwałość. Postaw na zieloną energię. Bądź eko.

Pilarka Greenworks G40CS30 30 cm Pilarka Greenworks G40CS30 30 cm
Producent: Greenworks
Cena: 459,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pilarka Greenworks GD60CS40 40 cm Pilarka Greenworks GD60CS40 40 cm
Producent: Greenworks
Cena: 1 059,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl