Producenci

PRODUKTY MAMIBOT W AKUMOCNY.PL

MAMIBOT to amerykański producent robotów sprzątających posiadających wysoki poziom inteligencji i zapewniających w związku z tym precyzyjne wykonanie prac porządkowych. Dzięki nieustannemu dążeniu producenta do perfekcji korzystanie z takich urządzeń zapewnia oszczędność czasu. Wyróżniają się one najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wynika to z zatrudnienia w tej firmie wysokiej klasy specjalistów w zakresie mechaniki, elektroniki i oprogramowania. Jeśli dodamy do tego przyjazny dla użytkownika design oraz wieloletnią wytrzymałość na uszkodzenia, zyskujemy sprzęt, na który warto postawić niezależnie od tego, czy będziemy z niego korzystać w warunkach domowych, czy też w działalności gospodarczej.

Odkurzacze od MAMIBOT

Głównym produktem firmy MAMIBOT są roboty sprzątające, dzięki którym bardzo szybko i dokładnie usuniemy kurz i brud. Wśród nich znajdziemy m.in. odkurzacze bezprzewodowe z ciekawymi rozwiązaniami, jak np. sterowane bezprzewodowo roboty z laserem, które oprócz dokładnego czyszczenia podłogi są w stanie stworzyć precyzyjną mapę domu, co zwiększa ich skuteczność, oraz roboty z kamerą, dzięki którym na ekranie innego urządzenia możemy dodatkowo sprawdzić, co się dzieje w pozostałych pomieszczeniach. Co niezwykle istotne, są to odkurzacze o kompaktowych rozmiarach i bezprzewodowe, zasilane za pomocą wydajnych akumulatorów. Mogą one w związku z tym dotrzeć w każde miejsce i wykonać swoją pracę szybko i precyzyjnie. Duże zbiorniki zamontowane w odkurzaczach przez producenta pozwalają na oszczędność czasu. Nie trzeba ich często opróżniać, co zwiększa wygodę. Wszystkie odkurzacze dostępne są w atrakcyjnej cenie, a ich eksploatacja również nie należy do kosztownych.

MAMIBOT i jego roboty do mycia okien

W ofercie MAMIBOT znajdziemy także roboty do mycia okien. Pozwalają one na precyzyjne wyczyszczenie powierzchni szklanych bez smug oraz zarysowań. Co wyróżnia te roboty na tle urządzeń od innych producentów? Po pierwsze, są to roboty, które mogą czyścić powierzchnie szklane w pionie i w poziomie. Sprawdzą się one zatem nie tylko przy myciu okien, lecz również wtedy, gdy trzeba wyczyścić szklany sufit. Korzystają one ze specjalnych przyssawek zapewniających bezpieczeństwo wykonywania przez nich pracy i minimalizujących ryzyko ich uszkodzenia w przypadku upadku z dużej wysokości. Dodatkowo dzięki ich bezszelestnej pracy można je uruchomić o dowolnej porze dnia. Nie musimy się zatem martwić o to, że taki robot do mycia okien obudzi naszych sąsiadów.

Mamibot VSLAM Mamibot VSLAM
Producent: Mamibot
Cena: 1 777,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl